çamaşır makinası arızalı

Soru

Samsung ne alırsam arızalı ve hiç iyi bir servis hizmeti yok!
Telefon hizmeti veren servis lisansı iptal edildiğinden hizmet vermiyor . Ama samsug markası hala duruyor.Resmen tüketici aldatılıyor.

Tv zaten kurulumu bir tuhaf. Servis diye bekledik çocuk denecek elemanlar , sanki anlıyormuş gibi tv yi kurup gitti . Ama bir soru cevaplamadan . Servisi şikâyet için aradım .Bizim teknik personelimiz bakmış ve hepsi yetişkin mesleğinde  yeterlikliğini kanıtlamıştır dediler. Ama bunlar çocuk .

Çamaşır makinası ise alındığı günden beri arızalı ve üst küçük kapağı hiç bir proğramda açılmıyor ve sürekli ses sinyali ile hata kodu verip kapağı kapatınca sistem kaldığı yerden devam ediyor. Servis istedim geldi hiç bir şeye bakmadan elindeki cihaza göre hiç bir sorunu yok denildi . Yahu makinayı daha yeni aldım ve siz elimdeki cihaz hiç bir arıza vermiyor diyorsunuz . Ben se üst kapak hiç bir programda çalışmıyor ve o zaman makineyi değiştireceğim alın götürün dedim . Diğer bozuk makinayı göstererek bunu servisimize götürelim yapar göndeririz dediler . Yahu siz samsung marka için geldiniz ! Ben zaten o makinanın kart arızası olduğunu biliyorum ve arıza bedelini sigortadan aldım ayrıca o marka da artık o üründen üretmiyor diye samsung aldım . Ne uyduruk marka ve servis anlayışınız var dedim ve kovdum.

Ha tv de hangi kanalı açarsanız , 15- 20 sn. sonra devreye giriyor. Servisten geldiler bir arızası yok dediler elektronik cihaz olur böyle şeyler deyip internet bağlantısını sağlayan mödül arızalı servise gitmesi lazımdediler itiraz ettim vermedim. Sonra kendim kurcaladım internet problemini çözdüm. Ama yayın hala beklenirse gelir bir daha da servis çağırmam.

Telefonu servise götürdüm cevap olarak cihazınız garantide ama 350 lira vermeniz ve istanbuldan gelmesi için beklemeniz gerek denildi .Ben cihazı bayiden sıfır olarak 300 lira ödeyip almıştım ve şimdi ikinci el bir samsung kullanıyorum . Buna ben para ve onay vermedim ama bunuda alan tüketici de var bilin istedim #

0
Levent 6 ay 0 Cevaplar 0

Cevap bırak

Gözat
Gözat